Müzik Kütüphanesi icon

Amacımız


Müzik Kütüphanesi müziğe değer vermeyi amaçlamıştır. Örneğin bir sanatçının tüm şarkılarını görmek ve keşfetmek istesek, internette doğru düzgün bir kaynak bulabilecekmiyiz? Belki evet, ama inanın internetteki diğer hiçbir site bu isteğinize tam ve temiz bir cevap veremeyecektir. Dolayısıyla bir sanatçının herşeyini keşfetme konusunda sıkıntı yaşıyoruz. İşte Müzik Kütüphanesi bunun için var! Kütüphane'de ekli olan herhangi bir sanatçının tüm şarkılarına sözleriyle beraber eriş, dinle, paylaş ve yorum yap!

Telif Hakları?


Sitemizde bulunan içerikler çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, dailymotion.com, izlesene.com vb. sitelere eklenmiş ve paylaşıma açılmış içerikleri yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Müzik Kütüphanesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri iletişim sayfasından ilgili içeriğin kaldırması için talepte bulunabilir.

Sitemiz uyar-kaldır prensibini de kabul etmektedir. Telif hakkı veya yasaklanmış bir içerik tesbit ettiğinizde bunu bize iletişim sayfasından bildirebilirsiniz. İlgili içerik 2 iş günü içerisinde siteden kaldırılır.


Sitenize bağlantı ekleyin